Galerija*

Liejamos ekskliuzyvinės grindys

Esame įpratę prie tradicinių, medinių ar laminuotų, grindų, todėl visi aktūalūs aspektai mums puikiai žinomi. Tam, kad žmogus priimtų naujovę - liejamas polimerines grindis, pasistengsime įrodyti, kuo jos pranašesnės už įprastą grindų dangą.

Liejamos grindys – ko gero pati kokybiškiausia grindų danga. Liejamų grindų dėka pagyvinsite interjerą, o kasdien vaikščiodami šiomis preciziškomis grindimis džiaugsitės kruopščiu, profesionalaus meistro rankų darbu, atliktu būtent pagal jūsų idėjas.

Dekoratyvinės liejamos grindys ispūdingai ir stilingai žiūrisi butuose ir namuose, biuro ir prekybinėse patalpose. Liejimo technologija leidžia panaudoti tūkstančius spalvų, o piešinį formuoti pagal užsakovo idėjas, norus ir poreikius.

Išskyrus tobulą išvaizdą, dekoratyvinės liejamos grindys pasižymi praktiškumu. Grindys neturi jokių siūlių ar tarpų, todėl ant jų nesikaupia purvas, mikrobai ir bakterijos. Grindys neišskiria dulkių. Jums pakaks praplauti ar nuvalyti grindis drėgna šluoste ir džiaugsitės tobula švara.

Šiuolaikinės liejamos grindys su 3D efektu – tai paskutines mados tendencijas atstovaujanti grindų danga, leidžianti per itin trumpą laiką sukurti nepakartojamas grindis, savo grožiu bei išskirtinumu žavinčios kiekvieną Jūsų svečią!

*Kai kurios, šiame tinklapyje naudojamos nuotraukos įkeltos iš viešai prieinamų resursų ir yra pavyzdinės.