Kodėl verta?

 • Nemokamai įvertinsime patalpų būklę!
 • Padėsime ženkliai sumažinti rangos sąmatą!
 • Parengsime griežtą darbų atlikimo grafiką!
 • Turėsite galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamomis didelėmis nuolaidomis!
 • Užtikrinsime darbų atlikimo kokybės kontrolę!
 • Konsultuosime visais iškilusiais klausimais!
 • Tieksime apdailos medžiagas ir prietaisus!
 • Sutaupysime Jūsų brangų laiką ir pinigus!
 • Ilgalaikė praktika rodo, kad žmonės, mėgindami savarankiškai planuoti, kontroliuoti ir vadovauti statybų bei apdailos darbams, padaro daugybę technologinių klaidų, praranda brangų laiką ir žinoma, patiria finansinių nuostolių. Kodėl taip nutinka?

Visų pirma kompetencijos stoka bei pernelyg didelis pasitikėjimas savo turimomis statybų technologijos žiniomis. Antra – rangovų bei statybininkų noras tuo pasinaudoti. Mes padėsime to išvengti.

Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduriama atliekant viską savarankiškai, yra šios:

 1. Objektyviai neįvertinus esamų patalpų būklės, nuperkamos netinkamos statybinės medžiagos, todėl patiriamos papildomos išlaidos, nukenčia kokybė ir užtrunka darbai.
 2. Savarankiškai sudarant sąmatą, dažniausiai nuperkamas apdailos medžiagų perteklius, kuris galiausiai tiesiog išmetamas arba jį pasisavina nesąžiningi darbus atliekantys statybininkai.
 3. Nesudarius objektyvaus ir griežto darbų atlikimo grafiko, rangovai gali pasinaudoti šia spraga ir nepagrįstai pratęsti atliekamų darbų terminus. Neretai terminai padvigubėja, kas sukelia trintį su rangovais, patiriamos papildomos išlaidos. Tuomet darbai atliekami paskubomis. Pasekmė – nekokybiškai atlikti darbai.
 4. Vienas iš svarbiausių rodiklių galutiniam rezultatui, yra kokybiškos ir laiku pristatomos medžiagos bei jų kaina.
 5. Prieš pasirašant rangos sutartį, labai svarbu suprasti, kad sutartis yra pagrindinis dokumentas, kurio pagrindu Jūs galite reguliuoti savo sutartinius santykius su rangovu. Neretai, rangovai Jums mėgins primesti „standartines sutartis“, pasiliekant galimybę manipuliuoti sutartyje numatytomis sąlygomis.Todėl, geriau patikėti šį darbą tiems, kurie iš tiesų atstovaus Jūsų interesams! Dažnai rangovai įtraukia į sutartį technologinius terminus, kurių supratimas reikalauja specifinių žinių. Mes bendraujame visiems suprantama kalba, o iškilusias problemas sprendžiame tik suderinę su užsakovais.
 6. Atliekamų darbų koordinavimas bei kokybės kontrolė yra pagrindinis veiksnys, nulemiantis Jūsų nuotaiką per įkurtuves. Jeigu viskas vyksta sklandžiai ir kokybiškai, Jūs nepatirsite papildomų išlaidų, o darbai bus atlikti laiku.
 7. Labai svarbu ir tai, kad pastoviai būtų palaikoma švara ir tvarka. Tai irgi leidžia nemažai sutaupyti.
 8. Atėjo laikas pasirašyti darbų atlikimo aktą? Nepamirškite, estetinis vaizdas nebūtinai garantuoja darbų kokybę. Todėl svarbu pastoviai kontroliuoti atliekamų darbų kokybę, ypač taip vadinamų paslėptų darbų (inžinerinės komunikacijos, elektros instaliacija ir kt.). Taigi, ar viskas idealu? Ar tik patenkinama?
 9. Tikiuosi, kad per įkurtuves, Jūsų bičiuliai ir artimieji nuoširdžiai džiaugsis kartu su Jumis, o mes būsime laimingi žinodami, kad prie to prisidėjome!

Taigi, nuo ko reikėtų pradėti įrenginėti patalpas?

 1. Objektyvus patalpų būklės įvertinimas.
 2. Detalus, atliekamų darbų bei tam reikalingų apdailos medžiagų ir prietaisų, sąmatos sudarymas.
 3. Griežtas atliekamų darbų grafikas.
 4. Koordinuotas apdailos medžiagų ir prietaisų tiekimas.
 5. Profesionalus ir nuoseklus numatytų darbų atlikimas.
 6. Atliekamų darbų koordinavimas bei kokybės kontrolė.
 7. Statybinių atliekų išvežimas, patalpų valymas.
 8. Darbų atlikimo akto pasirašymas.
 9. Įkurtuvės!

Atlikus visus šiuos žingsnius tinkamai, Jūs sutaupysite ženklią pinigų sumą ir savo brangų laiką.