Apie mus

UAB "Domus Solution" savo veiklą pradėjo 2013 metais. Mūsų pagrindinis tikslas visada buvo ir liks - išskirtinių ir unikalių produktų, medžiagų ir technologijų pasiūla rinkai, todėl lankomės ir dalyvaujame įvairiose parodose visame pasaulyje.

DosoMetal - tai mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo su mokslininkais sukurtas produktas. Po sunkaus ir kryptingo darbo, mes pagaliau galime pasidžiaugti mūsų nauju produktu, tai skystas metalas. Skysto metalo technologijoje, vienas svarbiausių komponentų yra rišiklis (binderis). Mūsų tikslas buvo sukurti universalų ir nekenksmingą produktą. Ir mums pavyko! Šiandien mes galime pasidžiaugti puikiais DosoMetal produkcijos įvertinimais tiek iš gamybos sektoriaus atstovų, dizainerių, architektų, tiek ir iš privačių užsakovų, kurie naudodami DosoMetal medžiagas kuria nuostabius ir išskirtinius gaminius!

Jau daugelį metų dirbdami tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse, mes sukaupėme didelę patirtį vykdant įvarius projektus bei mokymus ir norime šia patirtimi pasidalinti su Jumis. Mūsų kompetencija leidžia drąsiai teigti, kad mokydamiesi pas mus, Jūs ne tik sutaupysite savo pinigus bei laiką, bet ir tapsite tikri šios įdomios ir pelningos technologijos profesionalais! Vienas iš sėkmingo verslo principų - pasiūlyti klientui prekę ir/ar paslaugą, kurios negali pasiūlyti konkurentai.