Apie technologiją

Liejamos polimerinės grindys

Esame įpratę prie tradicinių, medinių ar laminuotų, grindų, todėl visi aktūalūs aspektai mums puikiai žinomi. Tam, kad žmogus priimtų naujovę - liejamas polimerines grindis, pasistengsime įrodyti, kuo jos pranašesnės už įprastą grindų dangą.

Liejamos grindys – ko gero pati kokybiškiausia grindų danga. Liejamų grindų dėka pagyvinsite interjerą, o kasdien vaikščiodami šiomis preciziškomis grindimis džiaugsitės kruopščiu, profesionalaus meistro rankų darbu, atliktu būtent pagal jūsų idėjas.

Dekoratyvinės liejamos grindys ispūdingai ir stilingai žiūrisi butuose ir namuose, biuro ir prekybinėse patalpose. Liejimo technologija leidžia panaudoti tūkstančius spalvų, o piešinį formuoti pagal užsakovo idėjas, norus ir poreikius.

Užsakinėdami liejamas grindis vaiko kambariui galite parinkti piešinį ir mažylio mėgiamo animacinio filmo personažo atvaizdą. Mėgiamas personažas suteiks Jūsų vaikui daug džiaugsmo, o Jūs būsite tikri, jog grindys saugios – be kenksmingų medžiagų, atsparios mikrobams.

Liejamos grindys bute

Polimerinės liejamos grindys namuose ar buteideali alternatyva laminatui, plytelėms ar linoleumui. Nors liejant polimerines grindis išeikvojamas nedidelis medžiagų kiekis, tačiau kainos atžvilgiu reikėtų atsižvelgti į tai, jog liejimui naudojamos išskirtinai aukštos kokybės medžiagos, o liejimo procesas atliekamas kruopštaus darbo ir maksimalių pastangų dėka.

Liejamos grindys bute pasižymi aukštu eksploatavimo lygiu, yra nepralaidžios drėgmei, pasižymi antibakterinėmis savybėmis: ant liejamų grindų nesidaugina mikroorganizmai. Nuo šiol lengvai priderinsite grindis prie namų dizaino. Grindys liejamos iš išskirtinai ekologiškai švarių medžiagų, todėl yra itin aktualios auginantiems vaikus.

Liejamos grindys butuose – vis didesnę paklausą įgaunantis gaminys, kuriamas pagal individualų dizainą. Esame įsitikine, jog kiekvienas interjero dizaino sumanymas bus realizuotas. Galėsite pasirinkti ne tik patikusį stilių, bet ir nuspręsite, kiek pinigų galite tam skirti. Lengvai išsirinksite ilgaamžę dangą už prieinamą kainą. Liejamos grindys miegamąjame ar svetainėje gali būti tiek raminančių, tiek ir ryškių spalvų

Unikalus liejamų grindų dizainas gali būti puošiamas akrilinėmis detalėmis, šviečiančiomis ultravioletinėje šviesoje, arba su kvarco granulėmis – spindinčiomis saulės šviesoje (auksinės, sidabrinės ar kt. spalvų).

Liejamos grindys biuruose

Biuras – tai įmonės veidas, todėl jo remontą reikėtų kruopščiai apgalvoti ir rasti optimaliausią bei kokybiškiausią sprendimą. Potencialaus kliento įspūdis kuria įmonės respektabilumą, todėl reikėtų atsižvelgti į tai, kad biuras turi atspindėti Jūsų įmonės privalumus, kelti teigiamas emocijas. Grindys – viena iš svarbių patalpos dalių, kurias pirmiausiai pastebi svečias. Svarbu sukurti tokias grindis, kurios tarnautų ilgą laiką, būtų patvarios, saugios bei estetiškos.

Elementari priežiūra ir aukštas higienos lygis užtikrina idealią švarą Jūsų biure. Besiūlė liejamų grindų technologija – privalumas, užtikrinantis antimikrobinę aplinką. Šis privalumas ypatingai aktualus biuruose, pasižyminčiuose dideliu lankytojų srautu.

Liejamų grindų biuruose unikalumas

Šiais laikais liejamos grindys dažnai sutinkamos biuruose, sporto klubuose, firminėse parduotuvėse, naktiniuose klubuose bei gyvenamosiose patalpose, viso pasaulio mastu. Šį kūrybišką grindų dekoravimo būdą dažnai naudoja architektai ir dizaineriai. Liejamos grindys pripažintos visame pasaulyje dėl savo unikalių savybių ir plataus dizaineriškų sumanymų išpildymo bet kokioje patalpoje. Naujausios technologijos suteikia galimybę monotoniškas, įprastas grindis paversti moderniomis, puošniomis bei keliančiomis įspūdį. Galite išpildyti savo sumanymus patys dekoruodami grindis: kriauklėmis, spalvotais akmenukais, monetomis ar trimačiais vaizdais. Mūsų specialistų dėka išpildomas kiekvienas Jūsų noras.

Šiuolaikinės liejamos grindys su 3D efektu – tai paskutines mados tendencijas atstovaujanti grindų danga, leidžianti per itin trumpą laiką sukurti nepakartojamas grindis, savo grožiu bei išskirtinumu žavinčios kiekvieną Jūsų svečią! Itin patvarios medžiagos dėka, liejamos grindys taps prieinamos naudojimui jau kitą dieną. Liejamų grindų dekoravimui tiks bet koks paveikslas ar piešinys. Visi mūsų piešiniai išskirtinai rankų darbo, išgaunami naudojant specialius dažus. Kūrybinio darbo atlikimas reikalauja daugybės pastangų, kruopštumo ir, beabejo, patirties. Darbas atliekamas naudojant specialius įrenginius ir instrumentus. Paveikslą užliejus specialia derva, grindų paviršius voluojamas spygliuotu voleliu, siekiant pašalinti orą, tam, kad išdžiūvusios grindys neturėtų oro burbulų, gadinančių išvaizdą ir grožį. Džiūvimo laikas priklauso nuo dervos sudėties. Platus asortimentas dizaineriškų idėjų leidžia išsirinkti idealų, liejamų dekoratyvinių grindų varijantą, Jūsų biurui. Taipogi, ant grindų galite patalpinti įmonės logotipą ar kitus įmonės ženklus.

Besirinkdami tradicinę grindų dangą, spalvą renkatės iš ribotos paletės spalvų, raštų ir struktūros. Linoleumas ir laminatas – nebemadinga grindų danga, su blėstančiu susidomėjimu renkantis grindų dangą. Dekoratyvinė grindų danga neapriboja Jūsų fantazijos: pieno baltumo, ryškiai raudona, dangaus žydrumo... Bet kuri spalva ar atspalvis jums prieinamas, kompanijos Domus Solution siūlomoje, liejamų grindų spalvų paletėje.

Jau pirmosiomis liejamų grindų eksploatavimo dienomis suprasite, jog pasirinkote teisingai. Itin plati spalvų gama leis pasirinkti optimaliausią varijantą, kuriantį harmoniją, bei gerinantį darbinę aplinką Jūsų biure. Lankytojai įvertins Jūsų įmonę kaip respektabilią, originalią bei modernią. Liejamos grindys - lyg meno kūrinys, atkreipsiantis ne tik kolegų, bet ir klientų dėmesį.

Liejama grindų danga parduotuvėse, restoranuose, baruose

Ne retas pardavėjas, norėdamas išskirti savo parduotuvę, renkasi būtent liejamą 3D grindų dangą. Iš pradžių, liejama grindų danga buvo sukurta pramoninei paskirčiai, tačiau laikui bėgant tobulėjo, keitėsi ir, galiausiai, tapo universalia.

Tvirtumas bei ilgas eksploatavimo laikas tapo privalumu, lyginant liejamą grindų dangą su kitomis. Ši danga tobulai tinka aukšto lankomumo patalpose, nekintanti ir išlaikanti savo savybes iki 40 metų. Šiuolaikinės liejamos grindys, bet kuriuo atveju, žymiai naudingesnės, lyginant su kitomis – Jūs ne tik džiaugsitės tobulai lygiomis, tvirtomis, bet ir puikiais 3D vaizdais papuoštomis grindimis. Būtent tai laikoma esmine, su įprasta grindų danga, nepalyginama savybe.

Parduotuvė – vieta, kurioje itin didelis lankytojų srautas ištisą dieną. Todėl grindims reikalaujami itin aukšti reikalavimai: estetinis vaizdas ir švara. Purvas, dulkės ir drėgmė gadina parduotuvės įvaizdį, todėl grindis reikia nuolat valyti. Būtent liejama grindų danga ir tinkama prestižinėse parduotuvėse, nes jos priežiūra be galo paprasta, o išvaizda – tobula. Preciziškos grindys lankytojams sukelia malonius pojūčius, kuria parduotuvės respektabilumą ir užtikrina pelną, nes pirkėjui malonu grįžti.

Pardavėjas bus ramus, jog pirkėjai saugūs ne tik ugniai atsparios grindų dangos atžvilgiu, bet ir tuo, jog ji neišskiria kenksmingų medžiagų, nesukelia alergijos.


Dekoratyvinės liejamos grindys – patogu ir praktiška

Išskyrus tobulą išvaizdą, dekoratyvinės liejamos grindys pasižymi praktiškumu. Grindys neturi jokių siūlių ar tarpų, todėl ant jų nesikaupia purvas, mikrobai ir bakterijos. Grindys neišskiria dulkių. Jums pakaks praplauti ar nuvalyti grindis drėgna šluoste ir džiaugsitės tobula švara.

Liejamų grindų rūšys ir liejimo ypatumai

Vien pavadinimas apibūdina gamybos procesą: grindys ne klojamos kaip plytelės ar laminatas, ne tiesiamos kaip linoleumas, o liejamos. Liejamų grindų gamyba patvirtina savo unikalumą ir išskirtinumą: ant iš anksto paruošto pagrindo liejama polimerinė danga, pasižyminti savaiminio išsilyginimo savybe. Tokiu būdu sukuriamas tobulai lygus, besiūlis paviršius.

Nusprendę namuose įrengti grindis su polimerine danga turite atkreipti dėmesį į tai, jog visos polimerinės dangos pirmiausia formuojamos ant tvirto grindų lyginamojo pagrindo, liejant 5 cm aukštos klasės betono sluoksnį. Išdžiūvęs betono paviršius būtinai turi būti apdorotas mobiliu šratavimo įrenginiu cementui (suvienodinamas paviršiaus tvirtumas), o vėliau gruntuojamas. Ant lygaus ir apdoroto grindų pagrindo, atsižvelgiant į tai, koks yra grindų tipas ir paskirtis, nuo 1 iki 8 mm storio sluoksniu liejama skysta polimerinė masė. Būtina atkreipti dėmesį į tinkamą betono hidroizoliaciją, nes dauguma polimerinių grindų visiškai nelaidžios vandeniui. Apskritai norint lieti polimerines grindis reikia daug žinių, patirties, specifinių darbo įrankių, todėl patiems jų įsirenginėti neverta, geriau šį darbą patikėti specialistams.

Liejamų grindų rūšys:

 • Epoksidinė grindų danga (tai vienas iš populiariausių polimerinių sluoksnių grindims, leidžiantis sukurti glotnų arba groblėtą paviršių, surišant kvarco granules su skaidria epoksidine rišamąją medžiaga; tokios grindys kietos, atsparios nusidėvėjimui, atsparios elektrostatiniam krūviui);
 • Poliuretano grindų danga (atspari smūgiams, elastinga, nepralaidi vandeniui, riebalams ir net naftos froduktams, nereikalauja ypatingų priežiūros ypatumų, plauti galima net aukšto slėgio srove).

Liejamų grindų privalumai ir trūkumai:

Privalumai:

 • -Tobula išvaizda

Grindys glotnios, itin spalvingos, taipogi, gali būti matinės, tekstūrinės, blizgios, su dekoratyvinėmis detalėmis, leidžiančiomis sukurti išskirtinį būsto dizainą.

 • -Higiena ir paprasta priežiūra

Liejamos grindys pasižymi lengva priežiūra, todėl ilgiau išlieka švarios, užtikrindamos higieną patalpose, kuriose pagal reikalavimus turi būti itin aukštas higienos lygis (operacinės, gimdyklos). Savo ruožtu polimerinė medžiagoje nesikaupia bakterijos, grybelis ir kiti mikroorganizmai.

 • -Ilgaamžiškumas

Teisingas polimerinės medžiagos pasirinkimas ir kruopštus liejimo darbas užtikrins kokybę 40-čiai metų, kas akivaizdžiai daugiau nei standartinis linoleimo ar laminato eksploatavimas.

 • -Atsparumas kaitrai

Polimerinė medžiaga, naudojama grindų liejimui, atspari ugniai, neįsiliepsnoja ir neišskiria toksiškų medžiagų degimo metu.

 • -Atsparumas drėgmei, ultravioletiniams spinduliams bei cheminėms medžiagoms

Liejamos grindys neišdega ir neišblunka veikiami saulės šviesos, paviršius nekinta sąveikaujant su naftos produktais, rūgštimi, skiedikliais.

 • -Aukštas sukibimo lygis

Įmanomas puikus sukibimas su skirtingu pagrindu: betonu, mediena, keramika.

 • -Preciziškos grindys

Domus Solution dirbantys profesionalūs meistrai Jūsų grindis pavers meno kūriniu!

Trūkumai:

 • -Sudėtingi grindų paruošimo darbai liejimui

Liejamų grindų pasirinkimo aspektai

 • -Liejimo laikas:

Epoksidinės grindys – 24-48 valandos;

Poliuretaninės grindys – 12-24 valandos.

 • -Medžiagų sąnaudos 1m2:

Epoksidinėms grindims – 1,5 kg;

Poliuretaninėms grindims – 1,3 kg.

 • -Atsparumas drėgmei:

Palyginus su poliuretaninėmis, epoksidinės grindys pasižymi aukštu atsparumu drėgmei, todėl rekomenduojamos drėgnoms patalpoms (virtuvė, vonios kambarys).

 • -Elastingumas:

Poliuretaninės grindys itin elastingos, atsparios vibracijai ir temperatūros pokyčiams.

 • -Atsparumas cheminėms medžiagoms:

Patalpoms, reikalaujančioms cheminėms medžiagoms atsparių grindų rekomenduojame rinktis epoksidines grindis.

 • -Atsparumas smūgiams:

Palyginus su epoksidine grindų danga, poliuretaninės grindys pasižymi itin aukštu atsparumu smūgiams.

 • -Ilgaamžiškumas:

Poliuretaninių grindų dangos ilgaamžiškumas kelis kartus viršija epoksidinių grindų dangos charakteristikas.

 • -Kaina:

Šiuo metu kainų skirtumas, renkantis liejamų grindų dangą, reikšmingos įtakos neturi, todėl didesnį dėmesį reikėtų atkreipti į tai, jog epoksidinių medžiagų sąnaudos viršija poliuretaninių medžiagų sunaudojimą. Taipogi kainą lemia dizaino detalės, gamintojo populiarumas, paruošiamųjų darbų išlaidos, liejamos grindų dangos storis bei pripildų panaudojimas. Kompanija Domus Solution pasiūlys Jums pačią optimaliausią kainą.

Dekoratyvinės savybės

Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į liejamų grindų dekoravimo savybes. Tai itin aktualu namuose, butuose, prekybos centruose, restoranuose bei pramogų įstaigose. Standartinė spalvų gama nepasižymi nei originalumu, nei individualumu, mes pasiūlysime Jums plačią spalvų gamą.

Galite varijuoti liejamų grindų paviršiumi, jis gali būti:

 • matinis;
 • pusiau blizgus;
 • blizgus;
 • lygus;
 • groblėtas.

Dar vienas įdomus dekoravimo varijantas – spalvotų akrilo detalių įterpimas ant išlieto paviršiaus ir uždengimas skaidriu laku. Tokiu būdu sukursite spalvotus, įvairių raštų ir formų ornamentus.

Originali alternatyva bet kuriam grindų dekoravimo būdui - 3D grindų gamyba, leidžianti ant grindų sukurti dekoratyvius paveikslus, piešinius, fotopaveikslus, viršutinį sluoksnį padengiant skaidria polimerine medžiaga. Tokiu būdu sukuriamas trimatis vaizdas, sukuriantis įspūdžio bei unikalaus stiliaus dizainą.